Mała zmiana planów :) I kilka cudownych miejsc w blogosferze

Czy Was też napada taki czas, kiedy wszystko chcecie zmienić? Kiedy dochodzicie do wniosku, że pora na małe zmiany. I nie mówię tu o nowym garnku, fartuchu czy fryzurze. Bo u mnie właśnie nastał taki czas. I nie chcę tu umieszczać deklaracji, że od dziś będzie tak i tak. No, ok. Dwie małe deklaracje chcę tu umieścić.

foodiesfeed.com_paleo-breakfast3

Po pierwsze, nie ukrywałam, że moja córka jest Cukrową Księżniczką. Od trzech lat wiernie towarzyszy jej cukrzyca typ 1 i z myślą o niej postanowiłam umieszczać wartości odżywcze przy moich potrawach. Do tej pory wzbraniałam się przed tym, ponieważ nie jestem dietetykiem i czułam, że nie mam kwalifikacji. Teraz doszłam do wniosku, że choć nadal nie jestem dietetykiem, to jednak liczę i ważę potrawy od trzech lat. Więc dlaczego by nie?

Źródło

Po drugie, chciałabym wprowadzić do mojego blogowania nieco ładu. I to jest moja deklaracja. Ład. Nie deklaruję, że będę pisać dwa razy w tygodniu, bo nie zawsze jest to realne, ale już raz na miesiąc jest całkiem wykonalne. Więc, czemu nie?

Postanowiłam też, że nie każdy wpis tutaj musi być kulinarny. Mogę raz na jakiś czas urozmaicić bloga dodając coś pokrewnego gotowaniu lub coś co z gotowaniem nie ma nic wspólnego. Właśnie dzisiejszy wpis taki będzie. Poniżej chcę pokazać Wam gdzie ostatnio dość często klikam

Pani Swojego Czasu – to tutaj uczę się jak radzić sobie z faktem, że czasami 24 godziny to za mało jak na jeden dzień. Lubię czytać Olę i bardzo mnie inspiruje. Dla każdej kobiety, której mała pomoc w organizacji czasu wydaje się konieczna.

Projekt Managerka – Kasia jest dla mnie guru kreatywności. Biorę udział w jej kursie Projekt Kreatorka i z zachwytu wyjść nie mogę. W ramach jednej lekcji dowiedziałam się jak dużo udało mi się osiągnąć chociaż wydawało mi się inaczej. I już za to jestem jej wdzięczna. Polecam mocno!

RePortal / Michał Solanin – ok, tutaj lekko prywatnie, ale co ja na to poradzę, że obiektywnie i subiektywnie lubię styl pisania tego pana i podoba mi się lekkość, z jaką tworzy swoje artykuły. Pomysł tej strony też jest niebanalny, ale kto jest bardziej zainteresowany niech poczyta u źródła

Dietetyczne Niebo – na tego bloga trafiłam około tygodnia temu i już przewertowałam od pierwszej do ostatniej wirtualnej deski. Część przepisów wykorzystam, część mnie zainspirowała, a jeszcze inna sprawiła, że moja córka łaskawym okiem spojrzała na dania typu curry. Jest lekko i pysznie

W styczniu u mnie też będzie lekko i pysznie 🙂

Zapraszam 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s