Moje miejsca w sieci cz.2

Zauważyłam, że spodobał się Wam wpis o moich miejscach w sieci. Dlatego też czas na odsłonę drugą. Raz w miesiącu chce pokazać Wam miejsca, gdzie chętnie zaglądam, sporo czytam i garściami czerpię z nich pomysły, energię i motywację. Każdemu z nas przydają się takie rzeczy, odskocznie. Chociaż może nie odskocznie, ale obrotowe fotele. Wystarczy spojrzeć na coś w inny sposób, z innej perspektywy, czyimiś oczami i świat wygląda zupełnie inaczej. Tak jest właśnie z poniższymi miejscami.

stylowi_pl_ksiazka_26875992

Źródło tu

Niebałaganka.pl – Ania to cudowna osoba, w ciepły i przyjemny sposób pisze o strasznych rzeczach – o porządku. Jestem marzycielką i jednym z moich marzeń jest, żebym zawsze miała posprzątane. Może dzięki radom Ani w końcu mi się to uda. Wiele rad z jej bloga już wykorzystałam, a do innych się zabieram. To mój rytuał: minimum raz w tygodniu czytam Niebałagankę!

Modern Taste Blog – tutaj można znaleźć świetne przepisy, jeden mieliście okazję widzieć u mnie tutaj. Ale to co mnie porywa najbardziej w tym blogu to te niesamowite zdjęcia. Fotografia kulinarna to trudna sztuka. Ale kiedy ogląda się zdjęcia na Modern Taste to wszystko wydaje się takie łatwe i proste. I takie apetyczne….

Angelikacafe.com – jest to blog o rozwoju osobistym. Ok, to bardzo luźno powiedziane, ale najogólniej jak się da. Angelika korzystając ze swojego doświadczenia doradza, pomaga, jak efektowniej pracować, jak szukać motywacji oraz jak zarządzać czasem. Kiedy przeczytałam po raz pierwszy kilka jej wpisów zauważyłam, że wiele mogę odnieść do samej siebie, a przecież tak wiele nas różni.

senmai.pl – od czego by tu… Ula jest niesamowita! O, to będzie dobry początek. Sen Mai czytam często, a jak nie czytam to przeglądam. Tyle tu kreatywności, energii, pomysłów, inspiracji i mocy. Wiem, wiem… ale synonimy są potrzebne, żeby podkreślić to co teraz czuję! W chwilach zawahania czy to co robię ma sens zaglądam tutaj i już czuję moc twórczą!

3mamcukier.pl ten temat jest mi szczególnie bliski, dlatego ciesze się widząc każdy kolejny wpis na blogu tej wspaniałej rodziny. Nie umknie in żadna nowinka cukrzycowa. Jako jedni z pierwszych opisują rewelacje (lub nie rewelacje) ze świata medycyny i technologii i niczym kropla drążąca skałę wlewają w moje serce nadzieję… I oczywiście muszę wspomnieć o doskonałych przepisach!

Przy następnym wpisie postaram się pokazać Wam kolejne blogi cukrzycowe oraz bardziej skupię się na blogach poświęconych książkom.

Miłego dnia!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s