O mnie

Witaj na moim blogu. Rozsiądź się proszę, a ja opowiem Ci coś na mój temat.

Mam na imię Kasia. Jestem mamą przemądrzałej Księżniczki, córką kochanych Rodziców, siostrą szalonych Sióstr, wnuczką cudownej Babci F, szczęśliwą mężatką. Ja i moi rówieśnicy, jako ostatni rocznik, mieliśmy komers na koniec ósmej klasy:)

Z wykształcenia jestem historykiem, ale nie pracuję w zawodzie. Jestem blogerką, a zamieszana.com to mój kolejny projekt. I mam nadzieję, że stworzę tutaj moje miejsce i nigdy już się stąd nie ruszę. Do tej pory zajmowałam się blogowaniem kulinarnym.

Od 2012 roku w naszym życiu gości słodka przyjaciółka mojej Księżniczki – cukrzyca typu 1. Jak łatwo policzyć to już 4 lata tej dziwnej przyjaźni.  Raz jest dobrze, innym razem niezbyt kolorowo, ale naszym mottem jest: to my rządzimy tą chorobą a nie ona nami! I tego chce nauczyć moją córkę.

Na moim blogu: zamieszanie w garach umieszczałam przepisy na dania, które przeliczałam z myślą o Księżniczce. Tutaj również chcę to robić, ale chce zostawić miejsce również na mnie samą. Zamieszana.com ma pokazać jak cudowne może być życie, kiedy przejmie się nad nim stery.

Dlatego zapraszam Cię byś został ze mną dłużej i pozwolił mi pokazać Ci mój słodki świat.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s